שירותים ניידים להשכרה

שירותים ניידים להשכרה הם הפתרון המושלם עבור מי שצריך פתרון  אסתטי ונוח לאירועים, טיולים ובעצם כל פעילות אחרת שאי אפשר לערוך אותה בתוך או בצמוד למבנה קיים. שירותים ניידים מהדור החדש הם כבר לא תאי פלסטיק פרימיטיביים ומכוערים שצריך להזיז ממקום למקום, אלא קרוניות נעות על גלגלים בעלות מראה מזמין.

מי יכול להנות משירותים ניידים להשכרה?

  • מי שרוצה לחגוג אירוע מיוחד כמו יום הולדת ואפילו חתונות על חוף הים ובטבע
  • תנועות נוער שרוצות לארגן ימי שדאות בשטח
  • אמרגנים ומפיקים של אירועים בפארקים כגון הופעות או חגיגות יום העצמאות
  • קבוצות קמפינג גדולות
  • חוגגים במסיבות טבע
  • אתרי בנייה בהם אין תשתית ולא רוצים לבזבז זמן עבודה יקר על התפנות

ועוד…

היתרונות הבלעדיים של שירותים ניידים להשכרה

שומרים על הסביבה ועל הגוף: כשאין שירותים נוחים, יש הרבה יותר בלגן ולכלוך. שירותים ניידים פותרים זאת ומאפשרים לשמור על סביבה ירוקה והיגיינית. ניתן גם לחבר את השירותים לתשתית חשמל או ביוב קיימים כדי לחסוך באנרגיה, אם כי הם עצמאיים לחלוטין.

בנוסף לכך, מדובר בשירותים כימיים מודרניים שלא עושים שימוש בחומרים המזיקים לסביבה. עובדה זו מונעת את הגירויים באף ובגרון שהיו מנת חלקם של מי שנאלץ להשתמש בשירותים מהדור הישן. השירותים עוברים ניקוי ייסודי ומקצועי על ידי הצוות של “שירותים בדרך”.

רמות אבזור שונות: ניתן לבחור בין רמות אבזור שונות בהתאם לסוג הפעילות : החל משירותים פשוטים ועד לשירותים מפוארים במיוחד עם אריחים, מרוויחים גדולים ואפילו פריטי נוי. ישנה גם אופציה לתאי VIP מפוארים במיוחד בהם אפשר להתארגן ולנוח לפני הופעה או נאום חשוב.

מתאימות לכל סדר גודל: תא שירותים אחד יכול לשרת בערך כ-100 איש, ובעזרת מספר קרוניות או קרוניות ארוכות יותר אפשר לספק פתרון לאירועים גדולים במיוחד. כתוצאה מכך גם לא מצטברים תורים ארוכים בכניסה לשירותים. כמו בכל שירותים סטנדרטיים ישנם כמובן תאים נפרדים לנשים, גברים ותאים המתאימים לנכים (עם משטח עלייה וירידה במקום המדרגות הרגילות).

ניידות מלאה: מכיוון שהשירותים הם על גלגליים, ניתן לקיים פעילות כמעט בכל מקום בארץ ובתנאי שיש אליו גישה נוחה. זאת לעומת שירותים נייחים שאותם בדרך כלל חייבים לשכור מחברה שנמצאת באזור מפאת גודל התאים והעובדה שבדרך כלל יש להרכיב ולפרק אותם.

למה לבחור דווקא בשירותים בדרך?

כאמור, הצוות של שירותים בדרך הוא בעל ניסיון רב בתחום ועל כן יכול לספק שירותים (תרתי משמע) ברמה הגבוהה ביותר שיש. הניידות הגבוהה מאפשרת להגיע לכל חלקי הארץ, כך שאתם יכולים ליהנות מרמת השירות הגבוהה שלנו, ואין זה משנה באיזה אזור אתם נמצאים. התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לסייע לכם בבחירת פתרון נוח שיתאים בול לצרכים שלכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם

הגיבו

אודותינו

חברת שירותים בדרך מספקת שירותים ניידים לאירועים – שירותים ניידיים לחתונה בטבע, שירותים כימיים, שירותים ניידים לשטח – הכל במקום אחד

פוסטים אחרונים

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם