שירותים ניידים להשכרה

מעוניינים לקיים אירוע בטבע במקום נטול תשתיות? רוצים להשכיר שירותים ניידים ברמה הגבוהה ביותר? אם כן, לשירותים בדרך יש את הפתרונות המושלמים עבורכם. חברתנו מתמחה בהשכרת שירותים ניידים איכותיים ומפוארים בכל רחבי הארץ, עבור כל סוג וגודל של אירוע.

כיצד פועלים שירותים ניידים?

שירותים ניידים המוצעים על ידי שירותים בדרך הם בתי שימוש שלא מחוברים לתשתיות הביוב המרכזיות. למעשה, כל יחידת שירותים ניידים הינה מבנה בעל תשתית עצמאית לטיפול בשפכים, המבוצע בעזרת חומרי חיטוי, ניקוי וריח שונים תוך דגש על איכות הסביבה. כמו כן, המבנה הייחודי של האסלה אשר בתוך תא השירותים מאפשר את ריקונה ומילויה במים נקיים באופן מהיר, יעיל וסניטרי.

כיצד לבחור ניידים לאירוע

בעת השכרת שירותים ניידים לאירועים מחברתנו ישנם מספר פרמטרים בסיסיים שחשוב לקחת בחשבון. הפרמטר הראשון הינו מספר המוזמנים לאירוע שקובע את הכמות הנדרשת של שירותים ניידים להשכרה. לרוב מומלץ שלרשות כל 20 אנשים יעמוד תא שירותים נייד, שכן כמות נמוכה מכך תגרום לעומס ותורים. מלבד כמות המוזמנים יש לקחת בחשבון גם את גודלו של השטח, והאם האירוע מתוכנן להיות קצר או ארוך טווח.

שירותים ניידים מפוארים ויוקרתיים

אנו בנוחיות מספקים שירותיים ניידים איכותיים ומפוארים, המוצעים במספר גדלים ומאובזרים במיטב הציוד וחומרי הסינטריה, לרבות שירותים מותאמים לנכים ועם מערכת מיזוג. למעשה, מדובר בתאי נוחות מפוארים, נוחים ומפנקים הרחוקים לאין שיעור בחזותם ממה שנוהגים לדמיין אודות שירותים ניידים להשכרה. אלו הם שירותים מעוצבים עם חיפוי קרמיקה, מוסיקת רקע וניחוחות נעימים, שרק יוסיפו כבוד ונחת לאירוע שלכם.

תחזוקת שירותים ניידים

חשוב להבין כי ללא תחזוקה שוטפת מתאימה של שירותים ניידים הם יהפכו מהר מאוד למקום שלא נעים לשהות בו. על מנת למנוע מצבים אלו אנו מספקים ללקוחותינו צוותי תחזוקה צמודים, המלווים את האירוע לכל אורכו וגם אם מדובר באירוע ארוך טווח. הצוות המקצועי והאדיב שלנו ידאג לניקיונם ולתחזוקתם השוטפת של תאי השירותים, וידריך את האורחים כיצד להשתמש בהם כדי שיישארו מקום שנעים לשהות ולהשתמש בו.

הזמנת שירותים ניידים לאירועים

נוחיות הינה חברה מובילה בענף השכרת שירותים  ניידים לאירועים, וניסיונה בא לידי ביטוי ברמת ציוד ושירות ללא דופי. להזמנות ולקבלת פרטים נוספים הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר. אנו נשמח לייעץ ולכוון אתכם לבחירת שירותים ניידים המתאימים ביותר עבור האירוע שלכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם

הגיבו

אודותינו

חברת שירותים בדרך מספקת שירותים ניידים לאירועים – שירותים ניידיים לחתונה בטבע, שירותים כימיים, שירותים ניידים לשטח – הכל במקום אחד

פוסטים אחרונים

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם