שירותים ניידים להשכרה מחיר

שירותים ניידים: מחירים – מה חשוב לדעת לפני שמשווים?

שירותים ניידים הם מוצר כמו כל מוצר אחר, ולכן גם כאן כדאי מאוד לבצע השוואת מחירים לפני שבוחרים בספק. אחד הדברים הראשונים שחשוב לדעת הוא שכאשר מדברים על המחיר, מדובר לרוב בהשכרה של שירותים ניידים ולא ברכישה שלהם. יש מעט מאוד עסקים או מפיקים שזקוקים לשירותים כימים באופן קבוע.

שירותים ניידים – השוואת מחירים

כאשר משווים מחירים של שירותים ניידים יש לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים:

אבזור: שירותים כימיים יכולים להיות שירותים פשוטים שלמעשה עד לפני כמה שנים היו האופציה היחידה. אבל הם גם יכולים להיות שירותים כימים מפוארים. גם בתוך הקטגוריה של שירותים כימים מפוארים מחיר גבוה יותר יתבטא ברמות אבזור שונות: בדרך כלל אפשר למצוא אסלה “אמיתית”, קירות בציפוי אריחי חרסינה, כלים סניטרים וכיורים גדולים וגם מערכת חשמלית שמאפשרת להשתמש בשירותים בכל מצב. בטופ של הטופ תוכלו למצוא אפילו שולחנות איפור, מיני בר, מערכות מיזוג אוויר ודוד מים חמים (הודות לחיבור לחשמל).

גודל התאים: יש קשר ישיר בין רמת האבזור ובין גודל התאים. בדרך כלל התאים המאובזרים יותר יהיו גם גדולים יותר, אך חשוב לשים לב לדרישות מיוחדות כמו למשל שירותי נכים החשובים מאוד אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה נגיש.

כמות התאים: ישנן קרוניות שונות באורכים שונים עם מספר תאים שונה. כל תא מתאים לכמה עשרות אנשים לאורך האירוע כולו, וזה דבר שיש לקחת בחשבון כאשר אתם מבצעים את השוואת המחירים ומחליטים על תקציב. אחרת השירותים יהיו עמוסים ויצטברו תורים ארוכים מחוצה להם.

מרחק ותנאי שטח: שירותים לאזורים מרוחקים יותר יהיו יקרים יותר, במיוחד אם קשה להגיע אליהם ודרכי הגישה לא מישוריות. קחו זאת בחשבון אם אתם עורכים אירועים בטבע או על חוף הים.

השכרת שירותים ניידים – מחיר חברות שונות

כאמור, לכל חברה יש את המחירים שלה, אבל חשוב לבחון גם את הדגמים השונים שכל חברה מציעה, את השירותי “אקסטרא” שהיא מספקת, את הניסיון שלה ואת גודל הלקוחות איתם היא עובדת (לכל חברה יש לרוב לקוחות קבועים). 

בכל מקרה, כל חברה צריכה להקפיד על שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ולעמוד בכל התקנים הירוקים של המשרד להגנת הסביבה. חברה שתוכל להציג את כל האישורים האלו היא חברה רצינית עם פיקוח הדוק שתמנע עוגמת נפש ומצבים לא נעימים אל מול הרשויות.

לחברת שירותים בדרך ישנו ניסיון רב שנים (החל מ-2012) ומאחוריה אלפי לקוחות מרוצים, רובם הם לקוחות חוזרים שבוחרים לעבוד עימה שוב ושוב הודות לרמת השירות הגבוהה. אנחנו מספקים לכם את כל מה שאתם צריכים עבור האירוע שלכם, כולל ניקוי השירותים, ריקון שלהם וחיטוי לפני ואחרי. נשמח להמליץ לכם על הדגמים המתאימים ביותר לאירוע שלכם וכך להציע לכם את המחירים האטרקטיביים ביותר בשוק.

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם

הגיבו

אודותינו

חברת שירותים בדרך מספקת שירותים ניידים לאירועים – שירותים ניידיים לחתונה בטבע, שירותים כימיים, שירותים ניידים לשטח – הכל במקום אחד

פוסטים אחרונים

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם