שירותים ניידים לאירועים

אירועים בטבע או אירועים בשטחים פתוחים יכולים להיות חוויה נהדרת, אבל אין ספק שנושא השירותים הוא קצת פחות נוח. שימוש בשירותים ניידים לאירועים הם אחד הפתרונות היותר אפקטיביים ונוחים אם רוצים לשמור על היגיינה והרגשה נוחה אצל החוגגים. החדשות הטובות הן שאם השירותים הניידים של פעם היו בסך הכול כמה תאים מפלסטיק שהיה צורך לפרק ולהרכיב, היום כבר השתכללנו ואפשר למצוא שירותים ניידים על גבי קרוניות היכולות להגיע לכל מקום.

דוגמאות לאירועים בהם אפשר למקם שירותים ניידים:

  • מסיבות טבע
  • הופעות בפארקים, ביום העצמאות וכו’
  • טקסים רשמיים
  • חתונות בטבע ובחוף הים

מהם היתרונות של שירותים ניידים לאירועים?

מתאימים לכל  תנאי שטח: מכיוון שהשירותים הניידים מגיעים על גלגלים, הרי שהם מתאימים לכל אירוע: בין אם מדובר באירוע בשטחים פתוחים, על מדשאות בפארקים ואפילו על חוף הים. כל זאת כמובן מבלי לפגוע בסביבה. 

אירועים בכל הגדלים: קרונית אחת עם 2-3 תאי שירותים יכולה לשרת אירוע ממוצע ובו כמה מאות מוזמנים. לאירועים גדולים יותר אפשר להזמין מספר קרוניות או קרוניות ארוכות יותר.

הם לא יוצרי תורים ארוכים: האפשרות להזמין כמה מבנים של שירותים ניידים הופכת את הגישה אליהם להרבה יותר פשוטה ומונעת מצבים של תורות ארוכים לשירותים.

היגיינה מעל הכול: השירותים הניידים נשמרים נקיים בזכות הצוות המקצועי שלנו והאיכות הגבוהה שלהם. החוגגים באירוע כבר לא יצטרכו להיכנס לשירותים שמי יודע מתי ניקוי אותם בפעם האחרונה…

להיות בחוץ, להרגיש בבית: רמת השירותים צריכה להתאים לרמת האירוע, וזהו יתרון בלעדי של השירותים הניידים לאירועים. העיצוב שלהם מודרני לחלוטין עם קירות מאריחים, מתקנים לכלים סניטרים, כיורים עמוקים, מגבות, מראות ואפילו מערכת חשמלית לכיבוי והדלקה של האור. קיימת גם אופציה להתחבר לתשתית מים קיימת.

תאי VIP לכל צורך: תאי VIP לאירועים יוקרתיים במיוחד כגון טקסים והופעות של אמנים מחו”ל יכולים לכלול אבזור מיוחד: החל ממיני בר ועד לשולחנות איפור.

הפרדה בין המינים: התאים בשירותים הניידים מופרדים לחלוטין זה מזה וכמובן שישנם גם שירותי נכים מרווחים במיוחד עם כל העזרים הבטיחותיים שצריך.

שירות בכל חלקי הארץ: השירותים הניידים של שירותים בדרך יכולים להגיע כמעט לכל אזור בארץ, מצפון ועד דרום.

השירותים הטובים ביותר שיש

לסיכומו של דבר, אם פעם חשבתם ששירותים מפוארים ואירועים בחוץ לא הולכים ביחד, היום ההפך הוא הנכון – שירותים ניידים לאירועים הם לעיתים מפנקים ומיוחדים יותר מאשר שירותים קבועים.

 אנחנו בשירותים בדרך מזמינים אתכם להתרשם מהגלריה ומגוון הדגמים הנרחב אותו אנחנו מציעים ללקוחות שלנו. אם אתם לא בטוחים מהו הדגם או הדגמים שהכי מתאים לאירוע שלכם, נשמח לייעץ לכם על מנת למצוא את הפתרון האופטימלי והמשתלם ביותר שאנחנו יכולים לספק.

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם

הגיבו

אודותינו

חברת שירותים בדרך מספקת שירותים ניידים לאירועים – שירותים ניידיים לחתונה בטבע, שירותים כימיים, שירותים ניידים לשטח – הכל במקום אחד

פוסטים אחרונים

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם