שירותים כימיים להשכרה במחיר האטרקטיבי ביותר בשוק

חברת שירותים בדרך שירותים כימיים, שירותים כימיים להשכרה, שירותים כימיים לאתר בנייה – לכל מקום בארץ!

מבצע לזמן מוגבל

שירותים כימיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם ההצעה

ברוכים הבאים לשירותים בדרך

שירותים כימיים להשכרה

כשחושבים על שירותים כימיים, בדרך כלל חושבים על תאי פלסטיק צפופים ולא נקיים במיוחד. אבל היום זה כבר ממש לא חייב להיות כך, וישנם בשוק גם שירותים כימיים ברמה ועיצוב של שירותים ביתיים. בנוסף לכך, השירותים הכימיים של היום יכולים להיות ניידים באמת בזכות כך שהם חלק מקרוניות על גלגלים. 

למה לבחור בשירותים בדרך?

שירותים בדרך מספקת לכם מעטפת שירותים מלאה בכל מה שקשור להשכרה וטיפול בשירותים הכימיים, כולל ניקוי ייסודי במהלך האירוע, חיטוי וריקון אם תזדקקו לכך. בזכות מגוון הדגמים הגדול שלנו, אתם יכולים לקבל בדיוק את הדגם שמתאים לצרכים ולתקציב שלכם מבלי להתפשר על איכות המוצר שתקבלו. 

למה לבחור המודרניים של שירותים בדרך?

שירותים כימיים - בטוחים לסביבה

בניגוד לשירותים כימים מהדור הישן שהשתמשו בכימיקלים מלאכותיים על מנת לטפל במים ובריח שלהם, השירותים מהדור החדש עושים שימוש בניטרט שהוא חומר ידידותי לסביבה. על כן, לעיתים הם נקראים גם שירותים ביולוגים. כמו כן, הופסק השימוש במספר כימיקלים ששימשו כצבעים מלאכותיים, עוררו תגובות אלרגיות והזיקו לאזורים רגישים כגון העור, הפנים והאף.

שירותים כימיים - מתחברים לתשתית ביוב

חלק מהשירותים הכימיים יכולים להתחבר אל תשתית ביוב קיימת, דבר החוסך את הצורך לרוקן אותם ומאפשר להפחית את עלויות התחזוקה, כמו גם להציב אותם במקומות בהם שוהים הרבה זמן. לדוגמה, אתרי בנייה.

שירותים כימיים - הפרדה ופרטיות

כאשר מדובר על שירותים כימים על גבי קרוניות, ניתן ליצור הפרדה טובה יותר בין התאים עבור נשים וגברים, וכך מי שמשתמש בשירותים זוכה לרמת פרטיות גבוהה יותר.

שירותים כימיים- שירותים VIP

רמת האבזור והעיצוב הפנימי של השירותים הכימיים מזכירים כאמור שירותים ביתיים, ובכלל זאת אסלה מחרסינה ולא מפלסטיק, אריחים על גבי הקירות וכלים סניטרים. ברוב המודלים יש חשמל באמצעותו אפשר להאיר את התא בלילה ויש אפשרות להוסיף אפילו מזגן קטן. עוד חידוש מהשנים האחרונות שהתווסף בזכות החיבור לחשמל הוא דוד חשמלי שמאפשר הזרמת מים חמים בכיורים.

תאי ה-VIP הם גם מרווחים יותר מהתאים הישנים, ולכן אפשר לשהות בהם זמן רב בלי האפקט הקלסטרופובי המוכר מהתאים הישנים.

שירותים כימיים- מתאימים למגוון רחב של צרכים

השירותים הכימיים מתאימים למגוון רחב של צרכים ומקומות: מסיבות טבע ובחוף הים, אירועים ציבוריים, הופעות מוזיקה בפארקים, אתרי בנייה, אזורי מחנאות (קמפינג) ועוד. הדגמים השונים מאפשרים להתאים את התקציב לאופי האירוע.

עם זאת, יש להתאים את מספר התאים למספר האנשים הצפוי על מנת שהתאים לא יהיו תפוסים לעיתים קרובות מדי. אם מדובר במספר אנשים דו ספרתי כמו לדוגמה במקרה של עובדים לאתרי בנייה, יש לרוקן את התאים לאחר זמן ממוצע של כמות עשרות שעות המתאימים. כשמדובר באירועים גדולים שנמשכים כמה שעות, כל תא יכול להספיק לכמאה איש.

נשמח