אוהלים לאירועים

אוהלים לאירועים – באירועים החשובים של החיים

אירועים לא שגרתיים וכיפיים במיוחד הם תוצאה של יציאה מהקופסה.

ואין כמו יציאה מהקופסה כשמדובר באוהלים לאירועים

כשאנו רוצים לחגוג אירוע מיוחד עם היקרים לנו, כדאי ורצוי לנו לפתוח את הראש לפתרונות שיתנו אווירה אחרת שתוציא את האנשים מהבית ועדיין תעשה להם נעים, וחם בלב.

בדיוק לשם כך המציאו אוהלים לאירועים..

 

אוהלים לאירועים – משלימים את החגיגה

אירועים מרגשים שלא שוכחים הם כאלה בגלל תכנון מצוין וארגון משובחים שמביאים איתם תנאים מצוינים. אם עד היום היינו רגילים לחגוג באולם שמחות בנאלי, היום ישנה אלטרנטיבה חוויתית, ארצית ומקרבת הרבה יותר – אוהלים לאירועים. כל אירוע ניתן היום לחגיגה בתוך אוהל אירועים חגיגי להשכרה, והאירוע יהיה מוצלח באותה מידה ואף יותר.

 

חוויה מדהימה תחת כיפת השמיים או בלילה זרוע כוכבים

אין כמו סביבת חוץ בה מוקם האוהל. אפקט הסוכה, הכנסת האורחים והביחד מתעצם ומתגבר כאשר כולנו מתכנסים תחת אוהל אחד קטן ונפלא. ניתן להכנס ולצאת כאוות נפשנו ולהנות מהשילוב הנהדר של אוהל אינטימי משלנו, פלוס האוויר הפתוח שחסר כל כך כאשר אנו מוקפים בבטון.

לקהלים גדולים או קטנים כאחד

כמה שיותר, יותר נחמד

אירועים פרטיים למשפחות וחברים כמו חתונות, בר/בת מצווה/ בריתות, ימי הולדת ועוד הם סיבה מצוינת לחגיגה המלווית באוהלים . להשכרה לאירועים

בעצם, לא צריך סיבה כדי לחגוג את האירוע עם המשפחה הקטנה או הגדולה ועם אפשר, אז להביא כמה חברים קרובים.

 

השכרת אוהלי אירועים לעסקים

כל בעל עסק יודע שארגון אוהל יכול לשמש למגוון של אירועים בשירות הארגון. אירועים דוגמת כנסים מקצועיים, אירועי חברה עיוניים או למטרות כיף והעשרה. תערוכות, מסיבות עיתונאים ועוד הרבה.

ארגונים גדולים ובינוניים במיוחד מכירים את האופן בו אוהלים לאירועים עושים אפקט של פרודוקטיבית ומכניסים חיים ויצירתיות אצל כלל העובדים המוזמנים לאירוע.

הגדלת המכירות באמצעות אוהלים לאירועים דרך שלל אירועים הינה דרך פופולרית נוספת להשתמש באוהלים לאירועים.

אוהלים לאירועים מגיעים במגוון תצורות, כשהמוצלחות מביניהן הם אוהל היתדות המוקם בצורה מהירה וקלה וכמעט ללא צורך בכוח אדם.

אוהלי מסגרת עם קירות הם אפשרות מצוינת להתאים לקהל בו מספר המוזמנים גדול. ניתן להקים אוהל כזה בעזרת מספר רב של רכיבים היוצרים אוהל מורכב וניתן להתאמה אישית לכל גודל אירוע.

קירות

קיץ? חורף? זה ממש לא משנה כאשר מדובר באוהלים לאירועים. האוהלים סגורים הרמטית ומגנים על כל הנוכחים

התאמות ותוספים

יחידת מיזוג אוויר וחימום HVAC

אם קיים צורך וחשקה נפשכם בבקרת אקלים מתקדמת ומקצועית שתורגש בכל פינה באוהל, יחידת מיזוג אוויר תוקם יחד עם האוהל ותספק קירור או חימום, בהתאם לעונה לנוחות מירבית עבור כל אורח.

 כסאות ובמות

אירועים חגיגים דורשים מערך ישיבה וריהוט מתאים. רוצים גם? אין שום בעיה להתאים את האוהל שלכם ולהושיב את המוזמנים בצורה נעימה ובטוחה כך שלכל אחד יש את המושב שלו.

דיג’יי

האנשים שעושים את האירוע – דיג’יי, מלצרים,תאורנים ואנשי צוות כולם חלק מתכנון קפדני של האירוע יחד עם אוהלים לאירועים. אתם יכולים להיות בטוחים שאנו מביאים את האנשים הכי מקצועיים לפרטים הקטנים.

בטיחות וניסיון  ומתוכננים ע”י מהנדסים מורשים

מעל הכל,מה שחשוב באירועים מיוחדים עם אוהלים לאירועים הוא הבטיחות. עמידה בדרישות התקנים המחמירים ביותר היא חלק מהמומחיות שלנו בהקמת אוהלים לאירועים. אנו דואגים לתחזוקה ולנוהלי בטיחות החל משלבי התכנון ודואגים שכל המוזמנים יקבלו חוויה מהנה ובטוחה כאחד.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם

הגיבו

אודותינו

חברת שירותים בדרך מספקת שירותים ניידים לאירועים – שירותים ניידיים לחתונה בטבע, שירותים כימיים, שירותים ניידים לשטח – הכל במקום אחד

פוסטים אחרונים

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם